Втора поредна победа за Мирослав Ангелов в Монбат Рали Сливен

Неделя, 30 Юни 2019
Екипажът на Мегапорт Рейсинг Мирослав Ангелов и Георги Гаджев (Skoda Fabia R5) спечелиха 39-то Монбат Рали Сливен - втори кръг от Българския рали шампионат и четвърти кръг от Балканския рали трофей. На второ място завършиха румънците Дан Гъртофан и Тудор Марза (Skoda Fabia R5), а третото място остана за Тихомир Стратиев и Еди Сивов (Ford Fiesta Proto).

Отсечка преди финала - Мирослав Ангелов и Георги Гаджев затвърдиха лидерството си

Една отсечка преди финала на 39-то Монбат Рали Сливен, екипажът на Мегапорт Рейсинг Мирослав Ангелов и Георги Гаджев води с 56,6 секунди на румънските си конкуренти Дан Гъртофан и Тудор Марза. На третата позиция продължава да бъдат Тихомир Стратиев и Еди Сивов.

Какво казаха пилотите в топ 3 след съботния ден

На пресконференцията в края на първия състезателен на Монбат Рали Сливен 2019 участваха екипажите Мирослав Ангелов / Георги Гаджев (Megaport Racing, Skoda Fabia R5), Дан Гъртофан / Тудор Марза (Pro Rally Team Brasov, Skoda Fabia R5) и Тихомир Стратиев / Еди Сивов (Marina Motorsport, Ford Fiesta Proto).

Ангелов и Гаджев водят след първия ден на Монбат Рали Сливен 2019

Екипажът на Мегапорт Рейсинг Мирослав Ангелов и Георги Гаджев (Skoda Fabia R5) води убедително след първия състезателен ден на 39-то Монбат Рали Сливен - втори кръг от националния рали шампионат и четвърти кръг от Балканския рали трофей на FIA. Втори се движи румънския екипаж Дан Гъртофан и Тудор Марза (Skoda Fabia R5). Тяхното изоставане е 47,5 секунди. Третото място след първите седем скоростни отсечки заемат Тихомир Стратиев и Еди Сивов (Ford Fiesta Proto) на 1:35,9 мин. от лидерите.

Мирослав Ангелов и Георги Гаджев зададоха темпото в първите три етапа за деня

Събота, 29 Юни 2019
Мирослав Ангелов и Георги Гаджев водят в 39. Монбат Рали Сливен след първите три етапа за днешния ден. Втори на близо половин минута са Дан Гъртофан и Тудор Марза, а трети вървят Тихомир Стратиев и Еди Сивов.